головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 8/2005 
Персонал № 8/2005
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Аналітичний щотижневик Персонал-плюсНовини Академії

Розширюються міжнародні освітянські зв'язки

Відбулася зустріч керівництва Міжрегіональної Акаде­мії управління персоналом із президентом Болгарської академії інформаціології (БАІ) Асеном Богдановим. Під час розмови обговорювали численні суспільні та освітянські проблеми. Президент МАУП Георгій Щокін ознайо­мив болгарського гостя зі структурою Академії та завдан­нями, які стоять перед українською вищою школою. Про­фесор Богданов розповів про свій навчальний заклад, який готує фахівців на основі заочної форми навчання. Між МАУП і Болгарською академією інформаціології під­писано угоду про співпрацю, яка передбачає організацію відкритої освіти на базі БАІ у Варні, Бургасі, Пазарджику, Благоєвграді до рівня бакалавра та магістра. Перелік спе­ціальностей буде узгоджено додатково. Угоду підписали президент МАУП Георгій Щокін і президент БАІ Асен Богданов.

На зустрічі були присутні ректор МАУП Микола Голо­ватий, віце-президент із міжнародних зв'язків Микола Цимбал, заступник генерального директора Міжнародно­го відкритого університету Валерій Єщенко.

Вручення дипломів

Українсько-азербайджанський Інститут соціальних наук ім. Гейда­ра Алієва Міжрегіональної Акаде­мії управління персоналом приві­тав своїх випускників з успішним завершенням навчання. Відбулась урочиста церемонія вручення дип­ломів студентам, а нині молодим фахівцям — спеціалістам у галузі психології та соціології. Докумен­ти про вищу освіту — дипломи магістра та бакалавра МАУП — отримали 36 випускників інституту (29 психологів і 7 соціологів). 14 студентів за­кінчили навчання з відзнакою. Дипломи випускникам вручав директор Інституту соціальних наук МАУП, док­тор соціології Володимир Судаков. Відзначивши, зокрема, високий рівень кваліфікації випускників, він висловив упевненість, що вони обов'язково знайдуть себе на профе­сійній ниві, «підтвердять високе звання найкращих», як і всі інші студенти-випускники кращого недержавного ВНЗ України — Міжрегіональної Академії управління персоналом.

«Бронзова команда» МАУП

У Сербії та Чорногорії, в місті Ніш, фінішував Чемпіо­нат Європи з футболу серед вищих навчальних закладів. Студентська збірна МАУП, яка захищала футбольну честь України, повернулася додому з бронзовими нагоро­дами. Це перші медалі, які українцям удалося здобути на цьому турнірі. Приємно, що першовідкривачами стали студенти саме нашої Академії.

Позмагатися за європейський трофей приїхало, крім ук­раїнців, ще вісім команд із таких країн: Кіпр, Естонія, Іта­лія, Польща, Греція, Португалія, Франція, Сербія та Чор­ногорія. Гра, продемонстрована нашими студентами напе­редодні від'їзду, давала всі підстави для оптимістичних прогнозів. І хлопці таки не підвели.

В першому матчі проти кіпріотів українці просто позну­щалися зі своїх ровесників — 5:0. Італійська команда теж нічого не змогла протиставити спортсменам із МАУП — 2:0. Третю зустріч із господарями змагань наші хлопці зіг­рали внічию — 1:1. Та здобуті очки дозволили підопічним Павла Матвійченка продовжити боротьбу за нагороди з грецькими футболістами. Іншу півфінальну пару сформу­вали Сербія та Чорногорія — Франція.

Свій півфінальний матч, на жаль, наші студенти програ­ли з мінімальним рахунком — 1:2. Та в боротьбі за «брон­зу» хлопці з МАУП суперникам не поступилися, обіграв­ши господарів 2:1.

А рідна Академія зус­тріла своїх вихованців, як героїв. Вшанувати їх прийшли директори інститутів, вище керів­ництво МАУП, а також олімпійський чемпіон Ельбрус Тедеєв. Фут­болісти отримали пару тижнів відпочинку за рахунок рідної Акаде­мії як винагороду.

передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту