головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 1/2006 
Персонал № 1/2006
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Аналітичний щотижневик Персонал-плюс







15 років разом із читачами

Георгій ЩОКІН

      Передусім дозвольте щиро привітати читачів журналу «ПЕРСОНАЛ», його авторів та всіх наших
співвітчизників з Різдвом Христовим, з Новим 2006 роком і побажати" світла, любові, щирості і мужності на життєвому шляху. Окреме поздоровлення хочу проголосити всім співробітникам МАУП та особливо редакції журналу «ПЕРСОНАЛ», яка останні 15 років вела чесну, професійну та, треба визнати, відважну роботу на сторінках ' нашого академічного-часопису.

—  Які цілі і завдання ставилися перед першим на теренах СНД управлінським виданням?

— Це був 1991 рік — перший рік української незалежності та незалежності інших республік, що входили раніше до радянської імперії. Головним завданням ставало таке: зробити все можливе, аби не повернутися до тоталітарного минулого. Вже тоді було відомо, що за наявності 15-25% перепідготовленого до нових соціально-економічних умов працездатного населення шлях демократичних реформ стає незворотнім. Тому основна увага на сторінках «ПЕРСОНАЛу» того періоду приділялася новаціям в економічно-управлінській сфері, новим принципам, методам, напрямкам менеджменту. Насамперед кадрового, оскільки.управління людським фактором соціально-економічного розвитку є основою основ розбудови будь-якої суспільної системи. Але соціально-економічна складова організації суспільства не є визначальною, її гіперболізація може призвести до творення зденаціоналізованого, суто споживчого товариства. Комплексне управління суспільством, особливо перехідного періоду, передбачає гармонійне поєднання всіх складових: економічної, політичної, духовної, — але із визначальною роллю останньої. Тому коли українське й інші пострадянські суспільства під проводом чужинських зверхників пішли в бік бездуховної глобалізації, нищення традиційних морально-правових засад, зубожіння титульної нації, тоді настав час ґрунтовного роз'яснення того, що відбувається і хто за цим стоїть. Так, зокрема, з'явилась у «ПЕРСОНАЛі» і тема міжнародного сіонізму, який навіть, більшістю населення країн Західної Європи вважається найбільшою загрозою сучасній цивілізації.

За яким принципом добираються автори журналу і чи допомагають їхні публікації навчальному процесу Академії?

— Основними вимогами до авторів часопису «ПЕРСОНАЛ» завжди були такі: правдивість, науковість, цікавість та обґрунтованість викладеного матеріалу. До навчального процесу публікації «ПЕРСОНАЛу» не долучалися, вони були спрямовані, передусім, небайдужим ученим, пошукувачам наукової істини, всім, хто цікавився роботою з людьми в умовах професійної діяльності. Але тут друкуються і новини МАУП, і матеріали різноманітних наукових конференцій, і твори відомих учених, дипломатів, політиків, громадських діячів. Взагалі «ПЕРСОНАЛ» поступово перетворився в журнал інтелектуальної еліти, в міжнародну трибуну чесних і сміливих особистостей. Це, безумовно, сприяє вихованню справжніх громадян, що завжди намагається робити МАУП як заклад майбутньої української та міжнародної еліти (в Академії, як відомо, навчаються студенти з 25 країн світу).

Академія виховує національно-патріотично свідому молодь, майбутню еліту України. Яку роль відіграє в цьому журнал «ПЕРСОНАЛ»?

— Персонал, за визначенням, — це кваліфікована група людей, яка здатна виконувати складно організовану діяльність на основі отриманих знань, умінь і навичок. Журнал «ПЕРСОНАЛ», таким чином, є колективним носієм передових управлінських знань, які допомагають професіоналам орієнтуватися в сучасному світі та свідомо змінювати його в бік більшої духовності, людяності, взаємоповаги між усіма членами суспільства, які прагнуть самовдосконалення. Таке самовдосконалення може відбуватися тільки на засадах духовності, підмурком якої є національно-патріотична свідомість. Тому без виховання майбутніх управлінців в дусі високої духовності, моральності та патріотизму справжньої державної еліти не підготуєш. Без цих головних якостей керівний прошарок суспільства може перетворитися з когорти національних провідників на космополітичну колоніальну адміністрацію, яка буде зраджувати державні інтереси. Щоб цього не сталося й існують визнані трибуни інтелектуальної еліти, чільне місце серед яких ось уже 15 років поспіль займає наш журнал «ПЕРСОНАЛ».



передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту