головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 6/2006 
Персонал № 6/2006
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Аналітичний щотижневик Персонал-плюс«МАУП стане «українським Гарвардом»

Віталій СТЕЛЬМАХ

Отримавши знання в Міжрегіональній Академії управління персоналом, її випускники стають помітними фахівцями у своїх галузях. Один із таких — випускник Рівненської філії Віталій Стельмах.

Ще зі школи він мріяв здобути фах юриста, але в Рівненській області, де тоді мешкав Віталій Петрович, вузів у яких можна було б здобути юридичну освіту не було взагалі. На деякий час здійснення мрії довелося відкласти. Здобувши економічну освіту у Рівненському державному технічному університеті, він розпочав свою трудову діяльність на посадах, де тісно пов'язувались дві галузі — економіка і право. Працював у податковій міліції, а згодом — бухгалтером на одному з підприємств. Відповідно здобуття правової освіти стало необхідністю. На той час у Рівненській області стала широкого відома діяльність МАУП як навчального закладу, що має професійну досконалість і потужній потенціал. І людина змогла досягти своєї мрії.

Ще під час навчання у Рівненській філії Академії (яку він закінчив у 2004 році) Віталій Стельмах почав працювати керівником управління економіки державної адміністрації Рівненського району, де працює і до сьогодні.

— Навчання в МАУП для мене особисто не тільки дало можливість підвищити рівень професійного розвитку, а й принесло просто задоволення, як від спілкування зі своїми колегами, так і з професорсько-викладацьким складом Рівненської філії Академії. А також це була додаткова можливість розширити коло нових знайомств і знайти нових друзів, — розповідає Віталій Петрович. — Весь викладацький та адміністративний склад філії — фахівці своєї справи, багато з яких мають значний теоретичний та практичний досвід. І саме такий підхід до організації учбового та виховного процесу приносить значні результати. Прикладом тому є МАУП.

На думку Віталія Стельмаха, знання здобуті в Академії надають упевненості в собі, а також переконливість у відстоюванні своєї думки і тих питань, які він представляє як керівник державної установи. Адже ці знання дають можливість детальніше проводити системний аналіз ситуації, необхідний у роботі.

Віталій Петрович висловив побажання, яке можна зробити своєрідним гаслом:

«Бажаю, щоб студенти, випускники та професорсько-викладацький склад Академії пишалися тим, що доля і життя пов'язали їх із цим цікавим, неординарним навчальним закладом, який, на мій погляд, у недалекому майбутньому повинен стати «українським Гарвардом».передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту