головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 10/2006 
Персонал № 10/2006
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Аналітичний щотижневик Персонал-плюсДо МАУП — за знаннями

Закінчилось літо, у навчальних закладах розпочався новий навчальний рік. Почався він і в МАУП. Радісні викладачі, студенти та їхні батьки заполонили територію ВНЗ. Шаною Академії за її якісну освіту став приїзд відомих учених, митців, дипломатів, народних депутатів із метою привітати студентів із Днем знань.

Свято традиційно розпочалося молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця за Україну. Молитву прочитав отець Діонісій. Вона також транслювалася гучномовцями для широкого загалу. Після закінчення молебну на площі Знань до почесних гостей, студентів та їх батьків звернувся ректор Академії Микола Головатий:

— Щиро вітаю всіх, хто навчає та навчається, з цим чудовим днем. Сімнадцятий рік Міжрегіональна Академія управління персоналом приймає у свою родину нових студентів. За цей час ми стали найбільшим недержавним вищим навчальним закладом, однак і надалі розвиваємося. Адже головне — виховувати справжніх громадян України. Студенти — ви наша майбутня еліта. Ви здобуваєте не просто знання, ви стаєте справжніми українцями. Вам належить розбудовувати Україну суверенною, демократичною та соборною країною — такою, про яку мріяли тисячі поколінь.

Після вступного слова ректора Академії з вітальною промовою до присутніх звернувся голова Наглядової ради МАУП, відомий учений, професор Георгій Щокін:

— Сьогодні ви приєднуєтеся до великої родини українського студентства. Ця важлива подія відбувається після 15-ї річниці Незалежності України. Багато поколінь, справжніх народних синів і доньок поклали своє життя, аби здобути цю незалежність. Зробити Україну квітучою та щасливою — ось наша спільна мета. Для цього ми вчимося, працюємо, живемо. Наступну 15-ту річницю ви зустрічатимете вже з власними дітьми, ви вже будете освіченими, шанованими, поважними в суспільстві людьми. Ми хочемо, щоб той дух, який панує в МАУП — дух любові до Бога і України, ви пронесли через усе життя, передали своїм дітям. Ми бажаємо вам великих успіхів, щирого кохання, справжньої дружби, глибокої наснаги від студентського життя. У добру путь, молоді наші співвітчизники!

Після привітань Георгій Щокін та видатний український поет, Почесний директор інституту соціальних наук Борис Олійник установили на площі великий студентський квиток як символ нового навчального року. Відомий лірник, лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка заспівав пісню «Ми українці!» До речі, слова з цієї пісні — «Ми українці!» — є лозунгом, під яким завжди проходить День знань у МАУП.

Окрім атмосфери для навчання, у МАУП для студентів створено чудові умови для самореалі-зації у різних сферах: спорті, художній самодіяльності, культурі тощо. Студенти постійно радують досягненнями. Ось і на День знань Олександрові Сазоновичу та Антону Бочкарьову врочисто вручили посвідчення майстрів спорту міжнародного класу з рукопашного бою за здобуті успіхи на міжнародній арені.

У МАУП є традиція відкривати 1 вересня пам'ятники видатним постатям української історії. Не стало винятком і це перше вересня. На території Академії з'явилися дві нові скульптури — княгині Ользі та Іванові Франку. Представляючи пам'ятник княгині Ользі голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін зазначив:

— Ми відкриваємо пам'ятник великій жінці, мудрій княгині Київської Русі. Вона родом зі слов'янських земель, згодом стала дружиною Великого князя Ігоря. Це подружжя мало єдиного сина Святослава Хороброго, який розгромив юдейську Хазарію, що поневолювала русів. Саме він зробив Русь великою державою від Волги до Дунаю. Але започаткувала єдність Київських земель ще його мати. Княгиня Ольга на найвищій державній посаді проявила волю, мужність, управлінський талант.

Пам'ятник княгині Ользі спорудили у сквері напроти інституту, названого на її честь.

А в Саду України з'явився пам'ятник молодому Іванові Франку. Цього року Україна відзначає 150 років від дня народження видатного українського мислителя. «Це був світоч світового масштабу», — наголосив під час відкриття пам'ятника Герой України, голова Фонду української культури Борис Олійник. — «У другій половині ХІХ і весь ХХ вік людство не мало такого титана, як Франко. Іван Якович був людиною надзвичайної глибини думки. Він багато чого досяг і в суспільно-політичному житті, і в прозі, поезії, народознавстві, критиці… Франко став доктором філософії Віденського університету. Але дивує те, що в Україні чомусь завжди його постать якось тихо применшували. Хоча він дуже любив Україну та багато робив для єднання українців. Тож я особисто дякую Академії за те, що вшанували пам'ять Франка у бронзі».

Міжрегіональна Академія управління персоналом — справді унікальний ВНЗ, що робить великий вклад у розвиток України. Навіть першу лекцію нового навчального року було присвячено батьківщині: «Ми — українці!». Для керівництва та викладачів Академії головне не лише тільки дати студентам гарні знання, але й виховати справжніх українських патріотів. Саме тому в МАУП видають багатотисячними накладами українські книжки, вшановують видатних постатей, допомагають сиротам…передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту