головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 5/2005 
Персонал № 5/2005
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Аналітичний щотижневик Персонал-плюсСистема, зв'язки, структура й чисельність сіоністських організацій

      Загальне уявлення про систему й зв'язки організацій міжнародного сіонізму можна скласти, ознайомившись зі схемами і таблицями, які розкривають принципову структуру міжнародного сіонізму, сконструйовану за системою окремих блоків, які діють автономно за сигналом із центру або в тій, або іншій комбінації з іншими блоками.

      На основі вивчення фактичного матеріалу ми виділили основні групи або блоки (див. рис. 1), які становлять єдину систему сіонізму (докладніше див. рис. 2).

      Загальну кількість членів усіх сіоністських організацій, за даними різних джерел, можна визначити лише орієнтовно з тією або іншою мірою наближення до реального стану речей. У США чисельність членів сіоністських організацій визначається від 200 тис. до 3-4 млн осіб. На нашу думку, справжня цифра цих організацій може бути визначена в межах не більш ніж 1 млн осіб. Однак у сіоністських акціях бере участь багато неорганізованих громадян єврейського походження.

      У Західній Європі сіоністські організації налічують у цілому не більш як 600-700 тис. членів. Тут також варто визнати реальнішу цифру в 300-400 тис. чоловік.

      Однак можливості активної політичної діяльності сіонізму пов'язані зовсім не з кількістю його організацій, а з розгалуженістю сіоністської системи, величезними, практично необмеженими фінансами, які надає сіоністський монополістичний капітал.

Рис. 1. Основні блоки організаційної системи сіонізму

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рис. 2. Організаційна система сіонізму

 

 передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту