головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 11/2007 
Персонал № 11/2007
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Аналітичний щотижневик Персонал-плюс







Новини Академії

Свято Покрови в МАУП

Серед пристольних свят українського церковного календаря завжди було та залишається свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Пошанування Божої Матері, Покровительки нашого народу, тягнеться золотою ниткою від княжих часів аж до сьогодні. Секрет того постійної, улюбленої й ревної поваги до Богоматері як Покровительки полягає, мабуть, у тому, що тут ідеться не про земне, людське, а небесне й могутнє заступництво. Цього прагне кожна людина, родина й народ. Від самого початку існування Української держави ми постійно мали великих і сильних ворогів. Тож нічого дивного, що наш народ шукав такої допомоги, проти якої не може встоятися жодна людська сила, а тією поміччю був покров Пречистої Діви Марії. Тому свято Покрови для українського народу є днем великого вияву любові і вдячності Пресвятій Богородиці, днем радісної прослави і звеличення її любові та заступництва.

Урочистості з нагоди свята розпочалися вранці — молебнем отця Діонісія біля каплиці Святого Георгія за участі керівників і співробітників Міжрегіональної Академії управління персоналом і численних гостей.

Наприкінці молебню ректор МАУП Микола Головатий вручив настоятелю Свято-Георгіївського академічного храму протоієрею Ді-онісію Мартишину, доктору богослов'я, завідувачу кафедри релігійної етики та філософії Київської Духовної Академії та завідувачу кафедри православної культури та теології МАУП диплом професора Міжнародної Кадрової Академії.

Далі урочиста частина святкування тривала на площі Знань.

З вітальним словом звернувся до присутніх, які зібралися вшанувати традиції пращурів, Голова Наглядової Ради МАУП Георій Щокін: «Дорогі українці, козаки, брати та сестри! Дозвольте мені щиро, від усього серця привітати вас з цим світлим днем, великим православним святом Покрови Пресвятої Богородиці. У цей день кожен православний відчуває захист Божої Матері. Бажаю вам, щоб не лише у свята, а кожного Божого дня, Господь оберігав вас, щоб ви завжди відчували заступництво Матері Божої, Пресвятої Богородиці. Любіть Бога! Любіть Україну! Любіть одне одного! Нехай вам щастить!»

Традиційно, у день Покрови Пресвятої Богородиці, курсанти Військово-Козацького інституту імені Великого князя Святослава склали присягу на вірність українському народу.

Урочисту частину свята продовжили показові виступи кінно-спортивної групи «Українське козацтво», виступи чемпіонів світу з рукопашного бою Олексія Задніпряного та Антона Бочкарьова, а також національного одно-борства, школи традиційного бойового мистецтва «Спас», зірвавши хвилю оплесків і щиро обігрівши теплом своїх мужніх сердець усіх присутніх.

Далі в приміщенні Президії Академії відбулась традиційна Козацька Рада, під час якої пролунали виступи отаманів козацьких організацій, присвячені питанням розвитку інституту Всеукраїнського Козацького Війська, що обрало Пресвяту Діву Марію своєю покровителькою.

Ми віримо, що — Пресвята Богородиця, наша Покровителька й Заступниця, ніколи не залишить український народ і вимолить перед своїм Сином ту превелику ласку для нашої землі.

Пам'яті багато не буває

День визволення України від німецько-фашистських загарбників Хмельницький інститут МАУП відзначив урочистим відкриттям пам'ятника одному з фундаторів національно--визвольного руху гетьману Богдану Хмельницькому. Величні звуки гімну, під які в небо звився державний прапор, сповістили про початок свята, а козацький марш і залпи гармати — про підняття засновниками подільського українського козацтва прапора Землі Подільської та штандарта Богдана Хмельницького. Право на відкриття пам'ятника було надано директорові інституту Л. Г. Білому та голові Ради Козацьких Старійшин К. І. Матвію-ку. За християнським звичаєм пам'ятник було освячено високопреосвященнішим Антонієм, митрополитом Хмельницьким і Старокостян-тинівським. Присутні на урочистостях — депутат Верховної Ради України Лев Бірюк, заступник міського голови Віктор Байдич; освітяни й науковці — начальник управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Вознюк і директор Державного архіву в Хмельницькій області Петро Сло-бодянюк відзначили державницький хист Б. Хмельницького і неминуще значення його для сьогоднішньої України.

Гостями свята стали також представники Плоскирівського козацького товариства ім. Якова Гальчевського, Летичівського, Староси-нявського, Летнівецького козацьких товариств та Української громади. Від імені верховного атамана Українського Козацтва Ігоря Вардинця найкращих представників козацтва Хмельниччини було нагороджено козацькими орденами Віри та Честі, а директор Хмельницького інституту МАУП Л. Г. Білий був удостоєний козацького ордена Архістратига Михаїла.

Встановлення пам'ятника — це ще один крок для створення в Хмельницькому інституті МАУП пантеону козацької слави, що передбачає не тільки портретну галерею видатних українських звитяжців, а й перелік перемог і поразок, який нагадуватиме нащадкам про велике політичне і державне значення попередників і вірність їхнім інтересам України.

До МАУП завітав Михайло Сирота

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулось чергове засідання Дискусійного клубу Українського Народного університету за участі відомого науковця, політичного та громадського діяча, одного з авторів Конституції України Михайла Сироти.

Подія привернула увагу широкої громадськості та студентського активу Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Серед запрошених ректор МАУП Микола Головатий і виконавчий директор Українського Народного університету Олена Маке-єва.

Під час засідання голова Трудової партії України та кандидат у народні депутати від Блоку Литвина до Верховної Ради України VI скликання Михайло Сирота презентував свій новий науковий доробок — «Україна в геополітичному просторі третього тисячоліття».

У своєму виступі перед аудиторією Михайло Сирота наголосив на необхідності усвідомлення і визначення ролі та місця України в сучасному світі, чіткого визначення міжнародних і внутрішніх пріоритетів країни. Він обґрунтував нагальну потребу розробити та реалізувати стратегію розвитку Української держави з урахуванням процесів розвитку всієї світової спільноти, наголосив на гострій необхідності національної консолідації як запоруки реалізації тих глобальних завдань, що постають перед Україною в третьому тисячолітті.

Наприкінці засідання Михайло Дмитрович відповів на запитання студентів Академії та на згадку про зустріч власноруч підписав і подарував усім бажаючим свою книгу «Україна в геополітичному просторі третього тисячоліття».

Вдосконалення діяльності відділень УНУ

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся практичний семінар завідувачів відділень Українського Народного університету.

Основною метою проведення семінару є вирішення актуальних питань вдосконалення діяльності відділень УНУ у відокремлених стуктурних підрозділах МАУП, активізація роботи відділень Українського Народного університету з підвищення кваліфікації управлінських спеціальностей, підвищення просвітницької ролі УНУ на вітчизняному ринку освітніх послуг, дослідження ринку освітніх послуг, вивчення його стану та перспектив розвитку.

Серед учасників семінару, зокрема, професор, доктор політичних наук, проректор з науково-дослідної роботи МАУП Олександр Ан-тонюк, кандидат економічних наук, доцент, проректор з регіональної роботи — генеральний директор Всеукраїнського університету МАУП Людмила Гурч, доктор філософії в галузі права, виконавчий директор Українського Народного університету МАУП Олена Макеєва, заступник виконавчого директора УНУ МАУП Інна Проценкота, почесний професор Міжнародної Кадрової Академії, культоролог, політолог, шістдесятник Олександр Сергієнко.

Функціонування юридичних клінік

Круглий стіл на тему «Організаційно-правові аспекти та функціонування юридичних клінік Інституту права імені князя Володимира Великого», який був організований і проведений керівництвом Академії та професорсько-викладацьким складом Інституту права відбувся в Міжрегіональній Академії управління персоналом.

У роботі круглого столу взяли участь ректор Академії Микола Головатий, директор Інституту права імені князя Володимира Великого Анатолій Подоляка, заступник директора Віктор Доманський, Голова Голосіїв-ської районної державної адміністрації Сергій Садовий, секретар Вченої ради МАУП Алла Білоус та керівники структурних підрозділів Інституту права імені князя Володимира Великого, а також начальники Дарницького, Святошинського та Голосіївського районних управлінь юстиції м. Києва, представники Генеральної прокуратури, адвокатських контор і Київського незалежного центру адвокатури.

Учасники круглого столу обговорили перспективу розвитку юридичних клінік в Україні, шляхи вдосконалення, побудови та функціонування юридичних клінік Інституту права, взаємодію адвокатських контор і районних управлінь юстиції м. Києва з Інститутом права МАУП. Також обговорили можливість обміну досвідом та проведення виробничої практики студентів Інституту права в юридичних клініках, адвокатських конторах і районних управліннях юстиції м. Києва.

Заслужене золото

У німецькому місті Бадмюндері відбувся Кубок Європи з контактного карате і рукопашного бою.

У складі збірної України з рукопашного бою виступали студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом, яких до змагань готував директор центру особистої безпеки людини та національних єдиноборств МАУП Ігор Шаров. Серед десяти країн збірна в загальнокомандному заліку посіла перше місце. Керівником української делегації на Кубку Європи в Німеччині був перший віце-президент федерації рукопашного бою України Олександр Гартвич.

Три з чотирьох золотих медалей української збірної, здобутих на кубку, вибороли маупівці, Артем Носков (у ваговій категорії до 75 кг), Павло Замятін (80 кг) та Антон Бочкарьов (90 кг).

Загалом нашим студентам на Кубку Європи не було рівних, хлопці не програли жодного поєдинку.

Привітав рупашників з перемогою на Кубку Європи, відзначивши їх високі заслуги перед Батьківщиною та Академією, голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін: «Від щирого серця вітаю вас з перемогою. Нам усім приємно, що ви достойно представляєте Україну на міжнародній спортивній арені та високо несете стяг спортивних досягнень і перемог МА-УП».

Окрім грошової премії, Георгій Васильович подарував хлопцям книги видавництва Міжрегіональної Академії управління персоналом.

День юриста в МАУП

День юриста — свято, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності, котрі захищають права та свободи українського суспільства. Основна мета професії юриста — встановлення справедливості.

8 жовтня вибране не випадково. Науковці вважають, що саме в жовтні 1016 року Ярослав Мудрий видав першу в історії нашої країни низку законів «Руська Правда», які стали правовою підвалиною для розвитку централізованої держави Київська Русь.

У кіноконцертному залі Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулись урочистості з нагоди професійного свята, яке в часі збігллся з сьомою річницею заснування Інституту права імені князя Володимира Великого.

Привітали майбутніх юристів з професійним святом ректор МАУП Микола Головатий, проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету Валерій Захожай, директор інституту права імені князя Володимира Великого Анатолій Подоляка, секретар Наглядової ради МАУП Василь Короткін, а також заслужені та видатні юристи України.

З нагоди свята від імені ректорату Академії з теплими словами привітання до всіх присутніх звернувся ректор МАУП Микола Головатий.

Під час урочистої частини він нагородив почесними грамотами Академії за вагомий особистий внесок у розвиток юриспруденції працівників кафедр інституту права. У свою чергу директор інституту права Анатолій Подоляка нагородив грамотами МАУП, за успіхи в навчанні та активну громадську діяльність, найкращих студентів інституту.

Після урочистого дійства Вадим Василев-ський від імені студентів Інституту права привітав професорсько-викладацький склад Інституту: «Від щирих сердець сотень вдячних студентів хочу привітати вас зі святом і побажати наснаги, здоров'я, успіхів та нових творчих звершень. Щастя вам, любі наші викладачі!»

Роботи Віктора Кузьменка

Виставка робіт художника Віктора Кузьменка відбулась у Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Подія викликала неабиякий інтерес серед студентів, викладачів і співробітників Академії.

Ректор МАУП Микола Головатий зазначив: «Для Академії вже стало традиційним демонструвати у своїх стінах виставки робіт відомих та визнаних суспільством митців. Адже це дуже корисно для студентів, тому що, крім здобуття знань, вони мають можливість формуватися духовно. Не секрет, що світобачення митців — це погляд на життя під іншим кутом зору, відкриття другої сторони земного буття. Бажаю вам з користю для душі та розширенням власного світогляду провести час на виставці».

«Освіта та кар'єра 2007»

У приміщенні столичного Палацу мистецтв «Український дім» відбулось урочисте відкриття заходів святкування Дня студента та спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра 2007».

Ця виставка мала на меті ознайомити усіх бажаючих з діяльністю вищих навчальних закладів України, міжнародними освітянськими організаціями та програмами студентських обмінів. Українські та міжнародні компанії, як правило, презентують на виставці вакансії для молоді, а також розкривають можливості здобути вищої освіти в Україні та за кордоном.

Міжрегіональна Академія управління персоналом постійно бере участь в освітянських виставках. На стенді Академії представлені всі інститути Президентського університету та філії Всеукраїнського університету, яких понад 50 в Україні, всі напрями діяльності Академії та книги видавництва МАУП. Компетентні співробітники Академії надають усім охочим та спраглим знань детальну інформацію про навчання та умови вступу в найбільший недержавний вищий навчальний заклад України.

Студентська виставка квітів

У Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулася традиційна студентська виставка квітів «Земля моя — земля моїх батьків».

Свої квіткові композиції на конкурсі представили інститути Президентського університету МАУП, Економіко-правовий технікум Академії, численні регіональні філії Академії. Оцінювали роботи студентів проректор з виховної роботи Людмила Біжик, начальник відділу культурно-естетичного виховання Людмила Угляренко, член Спілки письменників України Анатолій Славута-Логвиненко та голова Студентської ради МАУП Максим Кухар.

Привернули увагу відвідувачів різнокольорові екібани, чудові букети з елементами художнього оформлення, складні квітково-фруктові композиції та декоративні вироби з деревини, прикрашені дарами осені, мохом та пожовклим листям. Ус і роботи сповнені глибокого символічного змісту та національним колоритом, притаманним лише творчій українській душі, вражають масштабністю та вишуканістю, фантазійністю форм.

Фестиваль КВН в МАУП

Завершився фестиваль КВН Міжрегіональної Академії управління персоналом.

З усіх куточків України завітала до столиці талановита творча молодь — веселі та кмітливі студенти Президентського університету Академії та філій Всеукраїнського Університету МАУП .

Змагалися у фестивалі гумору 10 команд КВН: з Одеси, Вінниці, Житомира, Яготина та Києва.

Фестиваль відбувається з метою естетичного виховання, розвитку інтелектуальних та творчих здібностей студентської молоді, а та-

кож заради пошуку, підтримки та розвитку обдарованої творчої молоді серед студентського активу Академії.

Майстерність постановки та виконання сценок, гостроту та дотепність жартів, артистизм та сценічні костюми учасників гідно оцінило поважне журі.

За результатами, в номінації «Найкращий гімн КВН» перемогла київська команда «Не формат», саме їм найкраще вдалося виконати та продемонструвати публіці свій музичний твір, у номінації «Найкраще озвучення кіно-матеріалу» перемогла команда «101 кілометр» з Яготина, переможцями в номінації «Найкраще музичне оформлення» стала київська команда КВН «Движки».

Нагороди переможцям фестивалю вручала проректор з виховної роботи Міжрегіональної Академії управління персоналом Людмила Біжик. Насамкінець усі члени журі подякували учасникам за подароване свято сміху та хорошого настрою і побажали веселим та кмітливим наснаги, творчих звершень та нових перемог.



передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту